0

Lojaalsed kliendid võidavad

Käesoleval aastal on Sinu Rimi kliendikaart olnud turul 10 aastat ja selle puhul jagame iga kuu kogu aasta vältel kingitusi.

Soorita veebruaris e-poest ost püsikliendina ja osaled 10x100€ e-poe krediidi loosimisel.

Logi e-poodi sisse Sinu Rimi kasutajana, (kui Sa ei ole veel kontot loonud, saad seda teha siin) soorita ost ja osaledki loosis! Loosis osalevad vaid kasutajad, kes on andnud oma nõusoleku tarbijamängudes osalemiseks. Oma nõusolekut saad anda ja kontrollida oma profiilil otsides üles "Täiendavad eelised".

Sinu RIMI kliendikaardi tarbijamängu kampaaniareeglid

 1. Sinu Rimi kliendikaardi tarbijamäng (edaspidi Kampaania) leiab aset Rimi e-poes ajavahemikul 01.02. – 28.02.2021.
 2. Kampaania Korraldaja on Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa.
 3. Kampaania Läbiviija on Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa.
 4. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel rimi.ee/epood/ee/uudised/sinu-voit
 5. Kokku loositakse 10 auhinda / 100 eurot e-poe krediiti.
 6. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt 20 euro eest (e-poe ostu minimaalne ostukorv) ning registreerida ost Rimi kliendikaardiga ehk klient peab olema e-poes registreeritud kasutaja, kes on oma konto sidunud Sinu Rimi kaardiga.
 7. Kampaanias osaleja saab suurendada oma võiduvõimalusi, ostes kampaania perioodil rohkem kordi.
 8. Loosis osalevad vaid kliendikaardi omanikud, kes on andnud selleks nõusoleku.
 9. Loosis osalejad nõustuvad, et Rimi jagab võitjate andmeid Rimi kodulehel ning võtab võitjatega ühendust, et auhind kätte toimetada.
 10. Privaatsuspoliitika on leitav: rimi.ee/Privaatsuspoliitika/kampaaniamangude-isikuandmete-tootlemine
 11. Rimi on tarbijamängu käigus kogutud isikuandmete Vastutav töötleja.
 12. Loosimistel osalevad kõik perioodil 02.02.- 28.02.2021 kampaania tingimustele vastavalt Rimi e-poes oste sooritanud inimesed. Auhindade loosimine toimub 5. märtsil.
 13. Võitjate andmed (eesnimi ja kliendikaardi neli viimast numbrit) avaldatakse veebilehel rimi.ee/sinu-voit hiljemalt viie tööpäeva jooksul peale punktis 12 toodud loosimise kuupäeva.
 14. Läbiviija teavitab auhindade saajaid võidust Rimi kliendikaardi kontol esitatud kontaktandmete kaudu, kas kirjalikult e-maili, lühisõnumi või suuliselt telefonikõne teel.
 15. Võitjatega võtab ühendust Rimi ning lepitakse kokku auhindade üleandmine.
 16. Auhindu ei vahetata teiste auhindade vastu. Kampaania Korraldaja võtab enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
 17. Juhul kui võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada enne 25. märtsis 2021 on Korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
 18. Pärast 25. märtsi 2021 auhindu enam ei väljastata.
 19. Kampaania auhindu ei saa võita Läbiviija ja Korraldaja poolt kampaania teostusega otseselt seotud töötajad.
 20. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on Korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest rimi.ee veebilehe vahendusel.
 21. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania Korraldajale: Rimi Eesti Food AS, registrikood 10263574, aadress: Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Harjumaa. Kontakt: klienditugi@rimibaltic.com märgusõna ”Sinu Rimi, Sinu võit”. Laekunud pretensioonidele vastatakse 14 tööpäeva jooksul.
 22. Kampaania lisainfot saab e-maili teel: klienditugi@rimibaltic.com

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR