0
Mähkmed Huggies mega.s4.girl 66 tk

Mähkmed Huggies ultra comfort mega s4 girl 8-14kg 66tk

18
29 € /tk

0,28 €/tk

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Tšehhi Vabariik

 • Kaubamärk

  Huggies

 • Tootja

  Kimberly-Clark Europe Ltd

 • Kogus

  66 tk

Toote kirjeldus

 • Huggies® Ultra Comfort Girl värviliste Disney® kangelaste joonistustega lõhnatud teipmähkmed on disainitud spetsiaalselt tüdrukutele, et pakkuda rõõmu moekatele preilidele. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähkme ulatuses, et vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Ainulaadne, pehme imav sisekiht absorbeerib vedeliku ja niiskuse sekunditega, asudes täpselt seal kus tüdrukutel vaja - keskosale lähemal. Mähkmed istuvad hästi tänu jalgade vahelisele anatoomilisele kujule. Läbimõeldud mugavus - elastne, pehme seljaosa ja pikad ümardatud nurkadega korduvsuletavad teibiribad, mis kinnituvad kogu värvli ulatuses, aitavad mähkme kinnitada vastavalt beebi kehakujule, tagavad beebi liikumisvabaduse ning hoiavad mähkme turvaliselt paigas.

Juhised

 • Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähkme kinnitusribadega.

Hoiatus!

 • Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Mähkmed Huggies mega.s4.girl 66 tk

Mähkmed Huggies mega.s4.girl 66 tk

18
29 €/tk

0,28 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Aluslinad Sanaset soft 40x60 n30

  Aluslinad Sanaset soft 40x60 n30

  5
  39 €/tk

  0,18 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aluslinad Sanaset 60x60 30 tk

  Aluslinad Sanaset 60x60 30 tk

  5
  69 €/tk

  0,19 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • FC+ pudel Classic NUK 250ml

  FC+ pudel Classic NUK 250ml

  5
  99 €/tk

  5,99 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Piimasegu Aptamil 1 al. sünnist 2x200ml

  Piimasegu Aptamil 1 al. sünnist 2x200ml

  2
  59 €/tk

  6,47 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR