0
Desinfits.pinnaspr. Lysol Mountain,400ml

Desinfitseeriv pinnasprei Lysol Mountain Air, 400ml

5
69 € /tk

14,22 €/l

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Lysol
 • Päritolumaa

  Ungari

 • Kaubamärk

  Lysol

 • Tootja

  Reckitt Benckiser

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser (Latvia), www.rb.com, koostisosade teave www.rbeuroinfo.com, +371 67 320 956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  0.4 l

Toote kirjeldus

 • Bakteritsiidne, virutsiidne ja fungitsiidne sprei pindade, sealhulgas toiduga kokkupuutuvate pindade, desinfitseerimiseks*. Tapab 99,9% bakteritest, seentest ja viirustest *. Aitab vältida haiguse levikut **.

  Kasutamiseks väga erinevatel pindadel: tualettruum, köögi tööpinnad, prügikastid, kraanikauss, käepidemed, vann, dušš, WC-pott, külmiku välisdetailid, samuti pehmetel pindadel *, nt polster, seljakott, diivan, madrats, dušikardinad ja kingad. Järgige kasutusjuhendit. Lihtne ja mugav kasutada: pole vaja pühkida. Võitleb halbade lõhnadega. Hoiab ära hallituse kasvu kuni üheks nädalaks *. Jätab värske lõhna. Lysol desinfitseeriv sprei tapab kõvadel mittepoorsetel pindadel järgmised bakterid, viirused ja seened *: Bakterid ja seened: Escherichia coli, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa, Enterococcus Hirae, Aspergillus Niger, Candida Albicans.

  Viirused: 39. tüüpi rinoviirus: külmetushaiguste peamine põhjus; rotaviirus: laste kõhulahtisuse peamine põhjus, 1. tüüpi lastehalvatuse viirus, 2. tüüpi adenoviirus, 1. tüüpi herpesviirus, 2. tüüpi herpes simplex viirus, tüüp, A-hepatiidi viirus, A-gripiviirus, B-gripiviirus; hingamisteede süntsütiaalviirus (RSV): laste alumiste hingamisteede infektsioonide peamine põhjus.

  *Põhineb katsetel, mis on tehtud toote kasutamisel vastavalt kasutusjuhendile kõvadel mittepoorsetel pindadel. Toode tapab järgmised külma- ja gripiviirused: 39. tüüpi rinoviiruse, A- ja B-gripiviiruse.

  ** hävitades sellel sildil loetletud bakterid, viirused ja seened.

Koostisained

 • toimeained: etanool, CAS nr. 64-17-5, EÜ nr. 200-578-6, 58% ja kvaternaarsed ammooniumiühendid, bensüül-C12-18-alküüldimetüül-, soolad 1,2-bensisotiasool-3 (2H) -oon-1,1-dioksiidiga (1: 1) (ADBAS) , CAS nr. 68989-01-5, EÜ nr. 273-545-7, 0,1%. Sisaldab lõhnu

Juhised

 • Kuidas kasutada: loksutada hästi, hoida purki 15-20 cm kaugusel eelnevalt puhastatud pinnast ja pihustada pinnale 2-3 sekundit, kuni see on kaetud uduga. Pehmetel pindadel kasutamisel kangast mitte liigselt niisutada. Lasta kuivada kuni 15 minutit. Pühkida pole vaja. Toiduga kokkupuutuvad pinnad tuleb pärast desinfitseerimist loputada joogiveega. Pindade kvaliteet võib erineda. Enne kasutamist kontrollida sobivust alati väikesel silmapaistmatul alal. Mitte kasutada nahal, poleeritud puidul, värvitud pindadel ega akrüülplastil. Mitte kasutada inimeste hügieeniks.

Hoiatus!

 • Ettevaatust. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitseprille. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 ºC. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti viia ohtlike jäätmete kogumispunkti. Kasutage biotsiidi ohutult! Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Desinfits.pinnaspr. Lysol Mountain,400ml

Desinfits.pinnaspr. Lysol Mountain,400ml

5
69 €/tk

14,22 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  1
  79 €/tk

  0,02 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Üldpuhastusvah. Ajax Pure Ederfl. 1000ml

  Üldpuhastusvah. Ajax Pure Ederfl. 1000ml

  1
  99 €/tk
  2,69€

  1,99 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Torupuhastusvahend Toru-Siil Mayeri 1l

  Torupuhastusvahend Toru-Siil Mayeri 1l

  1
  49 €/tk

  1,49 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Vannitoapuhastusvahend Cif 500 ml

  Vannitoapuhastusvahend Cif 500 ml

  3
  49 €/tk

  6,98 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  1
  99 €/tk

  3,98 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aknapuhastusvahend Ajax Floral 500 ml

  Aknapuhastusvahend Ajax Floral 500 ml

  1
  59 €/tk
  2,15€

  3,18 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Plekieemaldaja Vanish White 1l

  Plekieemaldaja Vanish White 1l

  4
  29 €/tk
  5,69€

  4,29 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

  WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

  2
  59 €/tk

  3,45 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Õhuvärskendaja Marine Ocean 300ml

  Õhuvärskendaja Marine Ocean 300ml

  1
  19 €/tk

  3,97 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR