0
Katlakivieemaldaja Domestos lime 750 ml

Katlakivieemaldaja Domestos lime 750ml

3
25 € /tk

4,33 €/l

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Domestos
 • Päritolumaa

  Ungari

 • Kaubamärk

  Domestos

 • Tootja

  Unilever Polska Sp. z o.o.

 • Täiendav kontaktteave

  Unilever Eesti AS, info-estonia@unilever.com, Paldiski mnt 96, Tallinn, 106168

 • Kogus

  0.75 l

Toote kirjeldus

 • Eemaldab 99,9% bakteritest majapidamises, sobib erinvate pindade desinfitseerimiseks - kindlasti tutvu juhistega.

Koostisained

 • Desinfektsioonivahend: naatriumhüpoklorit 4,5 g 100 g kohta, < 5% kloori baasil valgendi (naatriumhüpoklorit), mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaaine.

Juhised

 • LAPSEKINDEL KORK. Avamiseks: pigistage padjakesi korgi külgedel ja pöörake korki vastupäeva. Peale kasutamist: asetage kork pudelile ja keerake päripäeva kuni kuulete klõpsatust. Kasutamine lahjendamata kujul - desinfitseerimine ja sügavam bakterite hävitamine: WC: pritsige joana WC poti serva alla (umbes 80 ml) ja jätke 15 min. seisma. Sügavama bakterivastase toime ja puhastamise eesmärgil jätke toode seisma üleöö. Köögi/vannitoa kanalisatsioon: valage joana äravoolu, et desinfitseerida ja eemaldada ebameeldivad lõhnad. Valamud: valage joana ära- ja ülevooluavasse, jätke 5 min. seisma ning loputage põhjalikult. Õrnade pindade puhul (vannid, valamud) proovige toodet enne väikesel silmatorkamatul kohal. Kasutamine lahjendatud kujul – desinfitseerimine: põrandad ja tööpinnad – 180 ml Domestost 5 l vee kohta. Mitte kasutada lahjendamata toodet põrandatel. Nõudepesulapid ja –švammid – 90 ml Domestost 2,5 l vee kohta leotamiseks. Seejärel loputada põhjalikult veega. Septikute puhul lisage 20 ml. Kasutage alati plastnõusid. Sobib kasutamiseks septiku-süsteemides. 1 kork = 15 ml. ETTEVAATUSABINÕUD: Mitte kasutada email- või väärismetalliga (kroom/kuld) kaetud pindadel. Mitte kasutada lahjendamata toodet põrandatel. Mitte kasutada villasel, siidil, värvitud või tehiskiust pindadel, nahal või eriviimistlusega (nt tulekindlatel) rõivastel. Jälgige alati rõivaste tootjapoolseid juhiseid. Vältige toote sattumist tekstiilile, mööblile, vaipadele – võib põhjustada kahjustusi. Mahavalgunud toode pühkida ja loputada põhjalikult puhta veega. Pesta käed peale kasutamist.

Hoiatus!

 • Ettevaatust! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Võib eraldada ohtlikke gaase (kloori). Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Väga mürgine veeorganismidele. Võib söövitada metalle. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida üksnes originaalpakendis. Vältida sattumist keskkonda. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille või -maski. Kanda kaitseriietust. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: Kõik saastunud rõivad viivitamata seljast võtta. Loputada nahka veega/loputada duši all. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Halva enesetunde korral võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Mahavoolanud toode kokku koguda. Mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Katlakivieemaldaja Domestos lime 750 ml

Katlakivieemaldaja Domestos lime 750 ml

3
25 €/tk

4,33 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Põrandapuhastusvahend kork ja laminaat

  Põrandapuhastusvahend kork ja laminaat

  2
  99 €/tk

  2,99 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Põrandapuhastusvahend universaalne

  Põrandapuhastusvahend universaalne

  2
  49 €/tk

  2,49 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  1
  79 €/tk

  0,02 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Üldpuhastusvah. Ajax Pure Ederfl. 1000ml

  Üldpuhastusvah. Ajax Pure Ederfl. 1000ml

  1
  99 €/tk
  2,69€

  1,99 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  1
  99 €/tk

  3,98 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aknapuhastusvahend Ajax Floral 500 ml

  Aknapuhastusvahend Ajax Floral 500 ml

  1
  59 €/tk
  2,15€

  3,18 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR