0
Aurumopp Rovus Nano SS21

Aurumopp Rovus Nano SS21

49
99 € /tk

79,99€

49,99 €/tk

Pakkumine kehtib 18.01.2021. kuni 01.02.2021.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Hiina

 • Kogus

  1 tk

Toote kirjeldus

 • Rovus Nano aurumopi abil saad kodu ja kogu maja säravpuhtana hoida lihtsamalt kui kunagi varem. Aurumopp rühib läbi raske koduse mustusekihi, jättes põrandad täielikult puhtaks ning pehme mööbli ja vaibad desinfitseerituks. Võimas kuiv aur tapab kuni 99,9% bakteritest, viirustest ja kahjulikest mikroorganismidest ilma kahjulike kemikaalideta.

  Tehnilised täpsustused

  Võimsus: 1100 W
  Veemahuti: 220 ml
  Kaal: 1.4 kg
  Toitejuhtme pikkus on 4 m

  Kaitse oma lähedasi ja saavuta parimad koristustulemused

  Rovus Nano aurumopis on peidus uus enneolematu puhastusjõud. Uuenduslik nanotehnoloogia loob võimsa kõrgsurveauru, mis koosneb nanoosakestest ja negatiivsetest ioonidest.

  Negatiivsed ioonid, mida kutsutakse ka õhuvitamiinideks, eemaldavad tõhusalt sinu kodust passiivseid mikroobe ja allergeene, toimides 100% ohutul ja keskkonnasõbralikul viisil. Koos desinfitseeriva auruga ja mikrokiust valmistatud põrandalapiga tagatakse alati eranditult parimad koristustulemused!

  Saladus peitub uuenduslikus patenteeritud tehnoloogias

  Rovus Nano aurumopi saladus peitub patenteeritud aurukambris auru moodustamise protsessis. See toimub temperatuuri, rõhu ja kiiruse juhtimise teel. Protsessi käigus põrkuvad veemolekulid korduvalt kokku, kuni muutuvad piisavalt väikesteks – nanosuurusega molekulideks. Sellega kaasneb hõõrdumine, mis tekitab suure hulga negatiivseid ioone.

  10x tõhusam tulemus paneb kodu särama

  Rovus Nano aurumopp toodab pidevalt nanosuuruses osakestega ülikuiva auru ja negatiivseid ioone, mis on 10x tõhusam, sest need suudavad tungida pealispinna sügavaimale mikrotasandile.

  Nanosuuruste auruosakeste ja negatiivsete ioonide kombinatsioon puhastab tõhusalt seal, kuhu tavaline aur ei ulatu, ja eemaldab bakterid, jättes põrandad, seinad, diivani ja muud pealispinnad laitmatult puhtaks. 
  Nanoaur võrreldes tavalise auruga - nanoosakesed tungivad sügavuti, ulatudes materjali mikrotasemele, ja ei riku seda.

  Eemaldab kuni 99,9% bakteritest sinu lähedaste kaitseks

  Rovus Nano aurumopiga pole vaja kulutada raha kallitele tugevatoimelistele kemikaalidele, mis on su pindadele liiga agressiivsed, ärritavad nahka ning on ohtlikud lastele ja koduloomadele. Aurumopi kuuma auru desinfitseeriv jõud hävitab kuni 99,9% bakteritest ja kaitseb sinu lähedasi.

  Hävitab isegi väikelapsi ohustavad bakterid

  Me kõik teame, kuidas väikelapsed armastavad enamuse ajast mööda põrandat ringi roomata, ja meie lemmikloomad toovad õuest palju mustust ja baktereid.

  Rovus Nano aurumopp eemaldab tõhusalt ka sellised ohtlikud bakterid nagu Escherichia coli ja candida Albicans. Su kodu särab puhtusest ja on tõhusalt desinfitseeritud, et sa ei peaks muretsema ja sinu lähedased tunneksid ennast turvaliselt.

  Ülikiire soojenemine - vaid sekundite küsimus

  Sa enam ei pea raiskama oma aega oodates, millal seade lõpuks üles soojeneb. Ülikuum kuiv aur on valmis vähem kui 40 sekundiga.

  Aurumopp rühib läbi raske koduse mustusekihi, jättes põrandad täielikult puhtaks ning pehme mööbli ja vaibad desinfitseerituks. Kogu puhastusprotsess muutub kiiremaks, lihtsamaks ja tõhusamaks.

  Ohutu ka õrnadel pealispindadel

  Seadmes tekib täpselt parasjagu kuiva auru, et kaitsta pindu liigse niiskuse ja kahjustuste eest. Veenõu 220 ml maht võimaldab ühe täitmisega kasutada seadet 10 minutit, mis on just paras aeg mis tahes pinna puhastamiseks. Spetsiaalne mikrokiudlapp kaitseb põrandaid võimaldades taluda kuni 125 °C aurukuumust. See muudab aurumopi sobivaks vahendiks ka tundlikele pealispindadele, kaasa arvatud: puit, põrandaplaadid, vaibad, laminaat.

  Kerge ja mugav manööverdada

  Tänu Rovus Nano aurumopi heale juhitavusele saavutad suurepärased koristustulemused. Spetsiaalselt kujundatud põrandaotsik pääseb kergesti ka kitsamatesse kohtadesse, mööbli alla ja nurkadesse. Selle teleskoopvars ja polsterdatud käepide vähendavad käe ja randme pingeid, muutes koristamise imelihtsaks.

Hoiatus!

 • Enne kasutamist lugege kasutusjuhend hoolikalt läbi ning järgige toote pakendil või tootega kaasas oleva kasutusjuhendi ohutus- ja ettevaatusabinõusid. Pärast lugemist hoidke kasutusjuhend tuleviku tarbeks kindlas kohas. Selle toote vale käsitlemine võib põhjustada kehavigastusi ja/või füüsilisi kahjustusi.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Aurumopp Rovus Nano SS21

Aurumopp Rovus Nano SS21

49
99 €/tk
79,99€

49,99 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0