0
Geelkapslid Ariel Mountain Spring 13tk

Geelkapslid Ariel Mountain Spring 13tk

5
99 € /tk

0,46 €/tk

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Ariel
 • Päritolumaa

  Prantsusmaa

 • Kaubamärk

  Ariel

 • Tootja

  Procter & Gamble Amiens SNC

 • Täiendav kontaktteave

  Sanitex OÜ, www.sanitex.ee, eeinfo@sanitex.eu, +372 667 5047, Graniidi tee 1, Rae küla, Rae vald, 75310, Harjumaa, Eesti

 • Kogus

  13 tk

Toote kirjeldus

 • Erakordne puhastusvõime ühes väikeses kapslis. Ariel Allin1 Mountain Spring pesukapslil on ainulaadne mitme kambriga süsteem, mis hoiab koostisained stabiilse ja eraldatuna, kuni need pesuni jõuavad ja omandavad ülikontsentreeritud puhastusvõime. Uuenduslik Arieli pesukapslite kile lahustub kokkupuutes veega täielikult, vabastades võimsad tehnoloogiad, mis eemaldavad väga erinevaid plekke; seega on see Arieli parim vedel puhastusaine, mida on kapslis ka täpselt õiges koguses. Kasutage koos Lenor pesuloputusvahendi ja lõhnagraanulitega Unstoppables, et lisada täiendavat värskust ja pehmust.

Koostisained

 • Alpha-Isomethyl Ionone, Amylase, Anionic modified polyester, Aqua, Butylphenyl Methylpropional, C12-14 Pareth-n, Calcium Chloride, Cellulase, Citronellol, Colorant, Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate, Coumarin, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Ethanolamine, Ethoxylated m-toluidine, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Magnesium Chloride, MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-citrate, MEA-Laureth Sulfate, MEA-Palm Kernelate, PARFUM, PEG/PPG-10/2 Propylheptyl Ether, PEI ETHOXYLATE, Phenylpropyl Ethyl Methicone, Phosphodiesterase, Polyethylene Glycol, Potassium Sulfite, Propylene Glycol, Protease, Siloxanes and Silicones, di-Me, Me octyl, Me 2-phenylpropyl, Simethicone, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Sodium Formate, Sorbitol, Sulfated Ethoxylated Hexamethylenediamine Quaternized, Trimethylsiloxysilicate, Trimonoethanolamine Etidronate, Tripropylene Glycol

Juhised

 • Üks kapsel = 1 pesu (4 -5kg). Kareda vee ja/või tugeva mustuse ja/või rohkem kui 6 kg pesu korral kasutada 2 kapslit. Asetage pesugeeliga kapsel tühja trumlisse ja pesu selle peale. Ei sobi eelpesuga programmi korral. Ei sobi villa ja siidi pesuks. Ei sobi käsipesu korral. Käsitseda kuivade kätega. Mitte torgata, rebida ega lõigata kapslit. Karbi sugemisel vajutage kuni kostub klõpsatus.

Hoiatus!

 • Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. NAHALE SATTUMISE KORRAL: kõik saastunud rõivad viivitamata seljast võtta. Pesta rohke veega. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavasse kohalikku jäätmekäitlussüsteemi. Sisaldab: Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Sisaldab MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate; MEA-Laureth Sulphate; C12-14 Pareth-7.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Geelkapslid Ariel Mountain Spring 13tk

Geelkapslid Ariel Mountain Spring 13tk

5
99 €/tk

0,46 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Värvipüüdja Vanish 20tk

  Värvipüüdja Vanish 20tk

  3
  69 €/tk

  0,18 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Värvipüüdja Vanish Color Protect 40tk.

  Värvipüüdja Vanish Color Protect 40tk.

  6
  05 €/tk

  0,15 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Veepehmendaja Calgon Power 500 g

  Veepehmendaja Calgon Power 500 g

  3
  49 €/tk
  4,39€

  6,98 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Veepehmendustabletid Marine 16tk

  Veepehmendustabletid Marine 16tk

  2
  99 €/tk

  0,19 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pesuloputsuvahend Lenor spring 930ml

  Pesuloputsuvahend Lenor spring 930ml

  2
  89 €/tk

  3,11 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Lenor Emerald & Ivory Flower, 750ml

  Lenor Emerald & Ivory Flower, 750ml

  2
  89 €/tk

  3,85 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Plekieemaldaja Vanish Gold 200 ml

  Plekieemaldaja Vanish Gold 200 ml

  3
  99 €/tk

  19,95 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Plekieemaldaja Marine pulber 1kg

  Plekieemaldaja Marine pulber 1kg

  3
  79 €/tk

  3,79 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Nõudepesumasina sool Finish 1,5kg

  Nõudepesumasina sool Finish 1,5kg

  1
  99 €/tk
  2,79€

  1,33 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR