0
Õhuvärskendaja Air Wick Pineapple. 80ml

Õhuvärskendaja Air Wick Botanica Pineapple & Rosemary 80ml

8
39 € /tk

11,99€

107,56 €/l

Pakkumine kehtib 21.09.2021. kuni 27.09.2021.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Botanica
 • Päritolumaa

  Ungari

 • Kaubamärk

  Botanica

 • Tootja

  Reckitt Benckiser Magyarország Kft.

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser (Latvia), www.rb.com, koostisosade teave www.rbeuroinfo.com, +371 67 320 956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  0.078 l

Toote kirjeldus

 • AIR WICK Botanica roost lõhnahajuti Ananass & Tuneesia Rosmariin
  Kõik meie Botanica lõhnad on valmistatud eksootiliste looduslike koostisosadega, mis on hoolikalt hangitud viisil, mis austab meie planeeti. Vastutustundlikult hangitud looduslikud lõhna koostisosad*. Ei sisalda ftalaate ega värvaineid. Ei sisalda midagi peale vajalike koostisosade: lõhnaaine: eeterlikud õlid; abiained: lahus - aitab lõhna eraldumist. See lõhnahajuti kasutab imelise lõhna delikaatseks hajutamiseks looduslikke rotangpalmi varsi. Kestab kuni 45 päeva. Looge oma kodus meeldiv õhkkond selle loodusliku lõhnakogemuse ja elegantse disainiga.

  Lõhna kirjeldus: nautige kosutavat ja värsket mahlase ananassi lõhna, mis on segatud rosmariiniga. *Meie rosmariini eeterlik õli selles lõhnas pärineb vastutustundlikust allikast Tuneesia päikeselistelt väljadelt, korjatud kõige aromaatsemal ajal.

Koostisained

 • linalool, tetrahüdrolinalool, limoneen, 2,4-dimetüültsükloheks-3-een-1-karbaldehüüd, tsitronellool, etüülmetüülfenüülglütsidaat, limoneen. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni

Juhised

 • 1. Keerake kork lahti ja eemaldage see. 2. Suruge sõrmega välja ketas korgi otsal. 3. Keerake kork pudelile tagasi. 4. Sisestage rotangpalmi varred pudelisse, asetades nad harali. Varred toimivad kui taht, tõmmates lõhna üles ja vabastades seda aeglaselt õhku. 5. Veenduge, et toode on asetatud stabiilsele pinnale, vältimaks juhuslikku mahavalgumist. Mitte asetada lihvitud, värvitud või plastpinnale. Mahavalgumise korral pühkida pind puhtaks. Palun säilitage juhendid edaspidiseks. Palun lugege enne kasutamist hoolikalt ohutus- ja ettevaatusmeetmeid. Säilitage need edaspidiseks. Kasutage ainult vastavalt juhendile. Märkus: toode sisaldab osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu.

Hoiatus!

 • HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: viivitamatult võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Sisaldab: linalool, tetrahüdrolinalool, limoneen, 2,4-dimetüültsükloheks-3-een-1-karbaldehüüd, tsitronellool, etüülmetüülfenüülglütsidaat, limoneen. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes ülitundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Ōhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Õhuvärskendaja Air Wick Pineapple. 80ml

Õhuvärskendaja Air Wick Pineapple. 80ml

8
39 €/tk
11,99€

107,56 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Wc seep Kolorado mere 40g

  Wc seep Kolorado mere 40g

  0
  49 €/tk

  12,25 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • WC-värskendaja Bref Aktiv Flower 2x50g

  WC-värskendaja Bref Aktiv Flower 2x50g

  3
  19 €/tk

  31,90 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

  WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

  2
  59 €/tk

  3,45 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Tualetipuhastusgeel Marine lemon 750ml

  Tualetipuhastusgeel Marine lemon 750ml

  0
  97 €/tk

  1,29 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Niisked salvrätikud Clerit köögile 36tk

  Niisked salvrätikud Clerit köögile 36tk

  1
  49 €/tk
  1,79€

  0,04 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Desinfits.pinnaspr. Lysol Mountain,400ml

  Desinfits.pinnaspr. Lysol Mountain,400ml

  5
  69 €/tk

  14,22 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  Puhastuslapid Clerit Univ. niisked 80tk

  1
  79 €/tk

  0,02 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Üldpuhastusvah. Mayeri sensitive 1l

  Üldpuhastusvah. Mayeri sensitive 1l

  2
  09 €/tk

  2,09 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

  1
  99 €/tk

  3,98 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR