0
Liim Moment Kristall 30ml

Liim Moment Kristall 30ml

2
09 € /tk

69,67 €/l

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Moment
 • Päritolumaa

  Venemaa

 • Kaubamärk

  Moment

 • Täiendav kontaktteave

  AbeStock AS, www.abestock.ee, info@abestock.ee, +372 6 505 551, Mustjuure 9, Tallinn, Eesti

 • Kogus

  0.03 l

Toote kirjeldus

 • Kuna liim Moment Crystal  ei jäta jälgi, sobib see ideaalselt värvitute või värviliste materjalide liimimiseks. Tänu lühikesele aurustumisajale on see kiire ja universaalne lahendus kõikide väikeste probleemide kõrvaldamiseks. Sobib kõige paremini sisetöödeks. Nakkub kiiresti ja on kuumakindel.

Koostisained

 • atsetoon, etüülatsetaat, 2-(2H-bensotriasol-2-üül)-4,6-ditertpentüülfenool

Juhised

 • Veenduge, et pinnad on puhtad ja kuivad. Liimitavate kohtade karestamine tagab parema nakkumise. Kandke liim mõlemale pinnale ja laske umbes 5–10 minutit kuivada, kuni lahustid aurustuvad. Ärge pange liimi liiga palju – õhukesest kihist piisab täiesti. Liimi ühtlaseks pealekandmiseks kasutage spaatlit. Enne pindade ühendamist katsuge liimi käega. Kui see on kuiv, suruge mõlemad pinnad kokku. Võite ka veidi survet rakendada. Jätke kuivama, kuni liim kõveneb.

Hoiatus!

 • Suletud ruumis liimimisel tuleb tagada korralik ventilatsioon, hoiduge süttimisallikatest. Silma või nahale sattumisel loputage hoolikalt veega. Hoidke lastele kättesaamatult!

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Liim Moment Kristall 30ml

Liim Moment Kristall 30ml

2
09 €/tk

69,67 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR