0
Kaal Xy-8030

Kaal Xy-8030

8
99 € /tk

8,99 €/tk

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Määramata
 • Päritolumaa

  Hiina

 • Kaubamärk

  Määramata

 • Kogus

  1 tk

Toote kirjeldus

 • Elektrooniline köögikaal. Patareisahtlis on üks liitiumpatarei CR2032 (kuulub komplekti).

Juhised

 • Patareisahtel on kaalu põhja all. ● Patareisahtlis on üks liitiumpatarei CR2032 (kuulub komplekti). ● Enne kaalu kasutamist eemaldage patareisahtli kattelt läbipaistvast plastist isolatsioonikate. ● Pange kaal tugevale ja horisontaalsele pinnale. Parim on taburet või tugev laud. ● Kaalu sisse lülitamiseks vajutage nupule „ON/TARE”. Kaal on kasutusvalmis, kui LED-näidikule kuvatakse 8888 asemel „0g”. ● Mõõtühikute (g või oz) vaheldamiseks vajutage ühikute nupule. ● Pange kaalu alusele sobiv anum ja ekraanile kuvatakse anuma kaal. ● Anuma kaalu kustutamiseks ekraanilt vajutage nupule „ON/TARE”. Ekraanile kuvatakse „Tare” ja „0g”. ● Pange esimene koostisaine anumasse ja selle kaal kuvatakse ekraanile. Jätkake „ON/TARE” nupu kasutamist ja kaaluge kõik koostisained. Lisamise ja kaalumise funktsiooni on hea kasutada küpsetamisel ja toidu valmistamisel. Anuma eemaldamisel aluselt kuvatakse ekraanile kogukaal (koos anuma kaaluga). Kaalu välja lülitamiseks vajutage „ON/TARE” nupule. või ● Kui te kaalu ei kasuta, lülitub see umbes 60 sekundi möödumisel automaatselt välja. Tähelepanu! 1. Kaalu puhastamiseks kasutage niisket lappi. Ärge kasutage puhastamiseks seepi ega kemikaale. Vältige kaalu kokkupuutumist vee, söövitavate vedelike, väga kuumade ja külmade temperatuuridega. 2. Kaal on täppismõõteseade. Olge ettevaatlik. Ärge võtke kaalu koost lahti. 3. Hoidke kaalu kuivas keskkonnas, sest niiskus kahjustab elektroonilisi osi. 4. See kaal on mõeldud kasutamiseks ainult tavalises kodumajapidamises. See ei ole mõeldud kasutamiseks meditsiinilisel ega ärilisel otstarbel.

Hoiatus!

 • Enne kaalu esimest kasutuskorda veenduge, et selle osad ei ole defektsed ega kahjustunud. Veenduge, et kaalu osad ei ole purunenud, lülitid ei ole kahjustunud ja et kaal on töökorras. ● See toode ei ole mänguasi. Ärge lubage lastel kaalu kasutada ilma täiskasvanu järelevalveta. Hoidke seade lastele kättesaamatus kohas. ● Ärge kasutage toodet, mis on maha kukkunud või muul moel kahjustunud. ● Kasutage kaalu hoolikalt nagu kõiki teisi mõõteseadmeid. Ärge jätke kaalu kõrgete temperatuuride, niiskuse ja otsese päikesevalguse kätte. ● ÄRGE kasutage kaalu kohtades, kus hoitakse kergsüttivaid või plahvatusohtlikke vedelikke nagu näiteks värvivedeldajaid, bensiini jne. ● Vältige seadme maha pillamist ja lööke seadmele. ● Vältige vedeliku sattumist seadmesse. See seade ei ole veekindel. ● Seadet ei tohi jätta kohtadesse, kus on kõrge õhuniiskus (üle 80%) ja ärge kasutage seadet sellistes tingimustes. Vältige seadme kontakti vee ja muude vedelikega – vastasel juhul võivad mõõtmistulemused muutuda ebatäpseteks või seade võib puruneda. ● Ärge pange klaasalusele esemeid, mis on lubatud koormusest raskemad (kuni 5 kg). Ärge võtke seadet ise koost lahti – selles ei ole kasutajapoolset hooldust vajavaid osi. ● Ärge püüdke kaalu ise remontida. Seadme hooldamiseks pöörduge volitatud teeninduskeskuse poole. ● Ärge võtke patareisid kaalust välja, v.a. juhul, kui patareid on vaja välja vahetada või kui te kaalu pikema aja jooksul ei kasuta. Patarei põhjustab lämbumisohtu ja on ohtlik, kui laps selle alla neelab. Vigastuseoht! ● Seade on mõeldud kasutamiseks ainult kodumajapidamises ja siseruumides. Ei ole mõeldud kasutamiseks ärilisel otstarbel. Oluline märkus: 1. See toode töötab patareiga. Toote vale kasutamise tagajärjel võib patarei hakata lekkima või plahvatada, põhjustades kehavigastusi. Kontakti korral lekkiva patareiga loputage kahjustunud piirkond kohe jooksva kraanivee all ja pöörduge kohaliku mürgistuskeskuse või arsti poole. 2. Mittelaetavaid patareisid ei tohi laadida. 3. Me ei soovita kasutada laetavaid patareisid. 4. Soovitatav on kasutada ainult sama tüüpi või samaväärseid patareisid. 5. Patareide paigaldamisel jälgige õiget polaarsust. 6. Tühjenenud patareid tuleb seadmest eemaldada. 7. Toiteklemme ei tohi lühistada. 8. Ärge visake patareisid tulle ega kuumaallikate lähedale. 9. Ärge kasutage patareid kuumaallika (nt radiaator) lähedal ega jätke patareid sellistesse tingimustesse.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Kaal Xy-8030

Kaal Xy-8030

8
99 €/tk

8,99 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR