0
Vesi Vitamineral Power 0,75l

Vesi Vitamineral Power 0,75l

0
99 € /tk

1,32 €/l

Pant 0,10 €

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Eesti

 • Kaubamärk

  Vitamineral

 • Tootja

  A. Le Coq AS

 • Kogus

  0.75 l

Toote kirjeldus

 • Vitamineral Power on mineraliseeritud veel põhinev vitamiinidega jook, mille välja arendamisel on silmas peetud inimese organismi erinevaid vajadusi. See on suurepärane alternatiiv rohkelt suhkrut sisaldavatele karastusjookidele.

  Power on võimas vitamiinijook. Nagu täiskiirusel väravasse lendav jalgpall. Lisaks kasulikkusele on meie vitamiinijoogil ka mõnusalt värskendav greibi-sidrunheina maitse.

  Tootes sisalduvad B-grupi vitamiinid (B3, B5, B6, B12), C-vitamiin ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Tsink aitab kaasa normaalsele makrotoitainete ja süsivesikute ainevahetusele ning valgusünteesile. Kaltsium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle. Tootes on kasutatud puuviljasuhkrut.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Vesi Vitamineral Power 0,75l

Vesi Vitamineral Power 0,75l

0
99 €/tk

1,32 € /l

Pant 0,10 €

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Retseptisoovitus

Katri Merisalu

Mündine meloni smuuti

Lihtne

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR