0
Vesi Vitamineral Mental 0,75l
0
79

Vesi Vitamineral Mental 0,75l

0
99 € /tk

1,32 €/l

Pant 0,10 €

Pakkumine kehtib 24.11.2020. kuni 30.11.2020.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Eesti

 • Kaubamärk

  Vitamineral

 • Tootja

  A. Le Coq AS

 • Kogus

  0.75 l

Toote kirjeldus

 • Vitamineral Mental on mineraliseeritud veel põhinev vitamiinidega jook, mille välja arendamisel on silmas peetud inimese organismi erinevaid vajadusi. See on suurepärane alternatiiv rohkelt suhkrut sisaldavatele karastusjookidele.

  Mental on mõttega jook. Et aju töötaks nagu kellavärk ja uusi ideid pudeneks nagu küpseid õunu. Lisaks kasulikkusele on meie vitamiinijoogil ka mõnusalt värskendav pohla ja rohelise tee maitse.

  Tootes sisalduvad B-grupi vitamiinid (B3, B7, B12) ja magneesium aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. B5 aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele. Kaltsium aitab kaasa normaalsele närviülekandele ja lihaste tööle. Tootes on kasutatud puuviljasuhkrut.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Vesi Vitamineral Mental 0,75l
0
79

Vesi Vitamineral Mental 0,75l

0
99 € /tk

1,32 €/l

Pant 0,10 €

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0