0
Vahaplaaster Veet Cold Wax Debut 10tk

Vahaplaaster Veet Cold Wax Debut 10tk

3
89 € /tk

5,19€

0,39 €/tk

Pakkumine kehtib 13.04.2021. kuni 17.05.2021.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Prantsusmaa

 • Kaubamärk

  Veet

 • Tootja

  RECKITT BENCKISER

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser, www.rb.com, +371 6732 0956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  10 tk

Toote kirjeldus

 • Teie nahk jääb käegakatsutavalt siledaks kuni 4 nädalaks! Veet vaharibad eemaldavad Teie karvad juurtelt ja on tõestatud, et need kasvavad tagasi peenemate ja pehmematena. Mõõtke karvu ribadele trükitud 1.5mm märgiste järgi, et kindel olla nende sobivas pikkuses. Jälgige nahatüüpi, Veet EasyGrip Wax Strips vaharibad normaalsele nahale on värvivabad ja sisaldavad võiseemiku võid, mis on hästi tuntud nahasõbralike omaduste poolest.

Juhised

 • Veet karvaeemalduskreem toimib karva juure lähedal isegi lühikestel karvadel, andes sileduse kuni nädalaks. Kuivale nahale mõeldud koostis on rikastatud šeavõiga, mis on tuntud oma nahka niisutavate omaduste poolest, ja lõhnastatud liilia aroomiga. Seega ei saa Te ainult sileda naha, vaid ka siidiselt pehme ja taastatud naha – ja tagasikasvavad karvad tunduvad pehmemad ka. Võtab aega 3-6 minutit. Ilus sile nahk ainult 3 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege ettevaatusabinõusid. Toimimisaeg ei tohi ületada 6 minutit. Kasutades spaatli kurvilisemat otsa, kandke Veet kreem ühtlaselt nahale laiali, nii et kõik karvad oleksid täielikult kaetud. 2. Jätke kreem nahale 3 minutiks, seejärel eemaldage spaatliga kreem väikeselt testalalt. Kui karvad tulevad kergesti ära, kasutage spaatli laiemat või kitsamat otsa, sõltuvalt kehaosast, et eemaldada ülejäänud karvad. Kui Teie karvad on tõrksamad, jätke kreem nahale kokku kuni 6 minutiks – aga mitte kauemaks. 3. Loputage nahka põhjalikult veega, et eemaldada kreem täielikult, ning seejärel kuivatage. Ettevaatusabinõud: Säilitage välispakend kõigi ettevaatusabinõude pärast. Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja juhendeid. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku, suguelundite või nibude piirkonnas või muudel kehaosadel. Ärge kasutage veenilaienditel, armidel, sünnimärkidel, vinnilisel, katkisel, ärritunud või päikesepõletusega nahal või nahal, millel on varem karvaeemalduskreemide suhtes vastureaktsioon tekkinud. Karvaeemalduste vahele jätke alati vähemalt 72 tundi. Kui kasutate mingeid ravimeid, mis võivad nahale mõjuda, või Teil on mingi nahahaigus, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne igat kasutamist TESTIGE ALATI OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes kreemi juhendeid järgides väikesele osale nahapiirkonnast.

Hoiatus!

 • Hoida lastel kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage koheselt hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole. Rasedatel naistel võib vaha tekitada siniseid laike. Kui tunnete kasutamise ajal kipitust või kihelust, eemaldage koheselt toode kasutatud vahariba pahupoole, Perfect Finish Wipe`i või beebiõliga ning seejärel loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole. Säilitage pakend või voldik muudeks ettevaatusabinõudeks. Enne kasutamist tutvuge kõikide ettevaatusabinõudega ja järgige kasutusjuhendit. Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas. Mitte kasutada peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, pärakul, genitaalidel, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon vahale. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust. Vahatamine ei ole sobilik vanematele inimestele, diabeetikutele või suukaudseid retinoide tarvitavatele inimestele. Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jalgadelt. Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini. Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk oleks kuiv, ärrituseta, ning kreemi, õli- või deodorandivaba. Enne igat kasutamist kontrollige oma naha reaktsiooni ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 tunni jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode kasutatud vahariba pahupoolega koheselt, Perfect Finish Wipe´i või beebiõliga ja seejärel loputage hoolikalt külma veega.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Vahaplaaster Veet Cold Wax Debut 10tk

Vahaplaaster Veet Cold Wax Debut 10tk

3
89 €/tk
5,19€

0,39 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Ühekordsed raseerijad Oreon naistele 4tk

  Ühekordsed raseerijad Oreon naistele 4tk

  2
  09 €/tk

  0,52 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Ühekordsed raseerijad Gillette Simply V.3tk

  Ühekordsed raseerijad Gillette Simply V.3tk

  5
  59 €/tk

  1,86 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Raseerijad Simply Venus 2 Basic 5tk.

  Raseerijad Simply Venus 2 Basic 5tk.

  3
  69 €/tk

  0,74 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Raseerija Bic Miss Soleil Bella Colors 3

  Raseerija Bic Miss Soleil Bella Colors 3

  4
  59 €/tk
  6,59€

  1,53 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Palsam Puhas Loodus nõgese 250ml

  Palsam Puhas Loodus nõgese 250ml

  1
  99 €/tk

  7,96 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.

  Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.

  0
  99 €/tk

  0,01 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Šampoon Puhas Loodus nõges toitev 250ml

  Šampoon Puhas Loodus nõges toitev 250ml

  1
  99 €/tk

  7,96 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pesukaitsmed Always Normal 60tk

  Pesukaitsmed Always Normal 60tk

  3
  05 €/tk
  3,79€

  0,05 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Dušigeel Fa Cream&Oil kakao ja kookose 250ml

  Dušigeel Fa Cream&Oil kakao ja kookose 250ml

  2
  29 €/tk

  9,16 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR