0
Raseerimiskreem Veet InShower 135ml

Raseerimiskreem Veet InShower Sensitive 135ml

7
49 € /tk

9,99€

55,48 €/l

Pakkumine kehtib 13.04.2021. kuni 17.05.2021.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Prantsusmaa

 • Kaubamärk

  Veet

 • Tootja

  RECKITT BENCKISER

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser, www.rb.com, +371 6732 0956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  0.135 l

Toote kirjeldus

 • Veet In Shower karvaeemalduskreem duši all kasutamiseks tundlikule nahale Aloe Vera & E-vitamiiniga. Jalgade & kehale. Kogege siidiselt pehmet ja meeldivalt lõhnastatud nahka UUE Veet Silk & Fresh karvaeemalduskreemiga. Tõhusalt karvade eemaldamise ajal uus Veet mitte ainult ei niisuta teie nahka kuni 24 tundi, vaid selle uus Silk & Fresh lõhnatehnoloogia kindlustab, et puudub pikaajaline ebameeldiv lõhn. Naudi meeldivat karvaeemalduskogemust!

Juhised

 • Võtab aega 5-10 minutit. Ilus sile nahk ainult 5 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid. Kandke kreem enne duši alla minemist käsna värvilise poolega ühtlaselt kuivale nahale. Mitte sisse hõõruda. Veenduge, et piirkond, kust te soovite karvu eemaldada, oleks täielikult kreemiga kaetud. Ärge unustage kreemi kätelt maha pesta. 2. Kui kreem on peale kantud, oodake vähemalt 2 minutit, enne kui lähete duši alla. 3. Duši all jätkake oma tavalist pesemisrutiini. Et kreem liiga kiiresti maha ei tuleks, hoiduge duši all olles kreemiga kaetud kehaosade otsese veejoa alla sattumisest esimese 3 minuti jooksul. See on tavaline, kui osa kreemist järk-järgult maha pestakse. 4. Kui kreem on olnud nahal kokku 5 minutit, testige õrnalt käsna valge poolega väikest piirkonda. Kui karvad eemalduvad kergesti, eemaldage ka ülejäänud kreem käsna valge poolega, masseerides ringikujuliselt. Kui tele tundub, et teil on tugevamad karvad, jätke kreem nahale veel kuni 5 minutiks, kuid kreemi nahal oleku aeg kokku ei tohi ületada 10 minutit. Käsna värvilist, pehmet poolt kasutage tundlikes piirkondades kreemi eemaldamiseks. 5. Peale kasutamist loputage nahk duši all põhjalikult, et eemaldada kreem täielikult. Loputage käsn ja hoidke tuub suletuna, kui seda ei kasutata, et kreem püsiks efektiivne

Hoiatus!

 • ETTEVAATUSABINÕUD: Säilitage välispakend, kuna sellel on ettevaatusabinõud ja kasutusjuhendid. Enne kasutamist lugege ja järgige ettevaatusabinõusid ja kasutusjuhendit. Toimeaeg ei tohi kokku ületada 10 minutit. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, perianaalses, genitaalide või nibude piirkonnas või mõnel muul kehaosal. Ärge kasutage veenilaienditel, sünnimärkidel, kriimustustel, vistrikulisel, katkisel, ärritunud või päikesest põlenud nahal või nahal, millel on minevikus esinenud vastureaktsioon karvaeemalduskreemide suhtes. Kui te kasutate mingeid ravimeid, mis võivad teie nahale mõju avaldada, või kannatate mingi nahahaiguse all, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne kasutamist TESTIGE OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes ja eemaldades toote kasutusjuhendit järgides väikesele piirkonnale nahal, kust soovite karvu eemaldada. Kui 24 TUNNI möödudes vastureaktsiooni ei teki, võite toodet kasutama hakata. Kui kogete kasutamise ajal kipitus/kihelust, eemaldage kreem koheselt ning loputage põhjalikult veega. Kui ebameeldiv tunne püsib, pöörduge arsti poole. Nahk võib olla peale kasutamist tundlikum, seega vältige kratsimist. Soovitame pärast kasutamist 24 tundi oodata, enne kui kasutate antiperspiranti, parfümeeritud toodet, ujute, päevitate või kasutate kunstlikku päevitust. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Allaneelamise korral pöörduge kohe arsti poole ja näidake talle välispakendit. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage kohe rohke veega ja pöörduge arsti poole. Sisaldab leelist ja tioglükolaati. Toode võib muuta pinnad libedaks. Vältida vaipadele, riietele ja põrandale sattumist.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Raseerimiskreem Veet InShower 135ml

Raseerimiskreem Veet InShower 135ml

7
49 €/tk
9,99€

55,48 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Ühekordsed raseerijad Oreon naistele 4tk

  Ühekordsed raseerijad Oreon naistele 4tk

  2
  09 €/tk

  0,52 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Ühekordsed raseerijad Gillette Simply V.3tk

  Ühekordsed raseerijad Gillette Simply V.3tk

  5
  59 €/tk

  1,86 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Raseerijad Simply Venus 2 Basic 5tk.

  Raseerijad Simply Venus 2 Basic 5tk.

  3
  69 €/tk

  0,74 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Raseerija Bic Miss Soleil Bella Colors 3

  Raseerija Bic Miss Soleil Bella Colors 3

  4
  59 €/tk
  6,59€

  1,53 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Palsam Puhas Loodus nõgese 250ml

  Palsam Puhas Loodus nõgese 250ml

  1
  99 €/tk

  7,96 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.

  Kosmeetilised vatipadjad Almeda 120tk.

  0
  99 €/tk

  0,01 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Šampoon Puhas Loodus nõges toitev 250ml

  Šampoon Puhas Loodus nõges toitev 250ml

  1
  99 €/tk

  7,96 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pesukaitsmed Always Normal 60tk

  Pesukaitsmed Always Normal 60tk

  3
  05 €/tk
  3,79€

  0,05 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Dušigeel Fa Cream&Oil kakao ja kookose 250ml

  Dušigeel Fa Cream&Oil kakao ja kookose 250ml

  2
  29 €/tk

  9,16 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR