0
Tualettvesi Adidas get ready naist. 50ml

Tualettvesi Adidas get ready naistele 50ml

12
99 € /tk

259,80 €/l

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Adidas
 • Päritolumaa

  Portugal

 • Kaubamärk

  Adidas

 • Tootja

  Coty

 • Täiendav kontaktteave

  Sirowa Tallinn AS, www.sirowa.ee, sirowa@sirowa.ee, +372 683 0700, Salve 2c, 11612, Tallinn, Eesti

 • Kogus

  0.05 l

Toote kirjeldus

 • Lõhna iseloomustavad värvikad puuviljanoodid ja eksootilised lilled. Tipunoodis on mahlakas arbuus ja grenadiin ning Brasiilia apelsin. Lõhnasüda avaneb elegantse vesiroosi ja magusa suhkruroo  unikaalsete lille- ja puuviljanootidega. Muskuse ja seedripuu noodid  ning soe merevaik moodustavad sensuaalse järellõhna.

Koostisained

 • Aqua (Water), Isohexadecane, Propanediol, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Betula Alba (Birch) Juice, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Disodium Phosphate, Decyl Glucoside, Tocopherol, Sodium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid

Juhised

 • Pihustage näole 10-15 cm kauguselt.

Hoiatus!

 • Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida pakend tihedalt suletuna. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Tualettvesi Adidas get ready naist. 50ml

Tualettvesi Adidas get ready naist. 50ml

12
99 €/tk

259,80 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR