0
Menstruaalanum OrganiCup suurus A

Menstruaalanum OrganiCup suurus A

22
49 € /tk

22,49 €/tk

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Hiina

 • Kaubamärk

  OrganiCup

 • Täiendav kontaktteave

  OrganiCup APS, www.organicup.com, support@organicup.com, +45 3841 2500, Ryesgade 23, 2200, Kopenhaagen, Taani

 • Kogus

  1 tk

Toote kirjeldus

 • Menstruaalanum naisele, kes ei ole sünnitanud. OrganiCup on korduvkasutatav menstruaalanum, mis asendab sidemeid ja tampoone. See võimaldab ~12 tundi lekkevaba täiuslikku vabadust. Korduvalt. OrganiCup on valmistatud 100% pehmest meditsiinilise kvaliteediga silikoonist, mis ei häiri teie keha.

Koostisained

 • meditsiiniline silikoon

Juhised

 • Kasuta sooja vett ning õrna seepi, et pesta oma käed ja anum jooksva vee all. Vali endale sobiv voltimismeetod. Proovi, milline võiks Sulle paremini sobida. Kui anumat paika asetad, peaksid seda voldituna hoidma, kuni see on Su tupes sees. Seda tuleks mõned korrad harjutada. Leia asend, kus anuma paika asetamine oleks mugav – võid proovida selili, kükitades, tualetipotil istudes või lihtsalt seistes. Kui anum on tervenisti tupes, võta lihtsalt oma sõrmed ära ja lase sel lahti klõpsata. Mõnikord võid kuulda klõpsu või vaakumisse tõmbamise häält. See annab märku, et anum on korralikult lahti rullunud. Kui kahtled, proovi näpuga anuma põhja tunnetada, see peaks olema ümar või ovaalne, kui korralikult paigas. Kui tunned, et anuma põhi ei ole ümar, vaid kusagilt rullis, siis tähendab see, et see ei ole korralikult paigas. Hoia õrnalt anuma põhjast kinni ja keera seda, kuid mitte sabakesest, mis on anuma otsas. Kui soovid, võid kasutada vee põhjal tehtud libestit. Kui arvad, et oled anuma paika saanud, tõmba sabakesest, et veenduda, et anum on õhukindlalt paigas. Kui tunned takistust, siis oled suutnud tekitada vaakumi ning anum on perfektselt paigas! Võid nüüd OrganiCup`i kuni 12-ks tunniks paika “unustada”. Võid teda kanda isegi öösel. Olenevalt vere kogusest pead suurema vooluse korral sagedamini tühjendama. Kui oled anumat mõnda aega kasutanud, tead arvestada, kui tihti tühjendada. OrganiCup`i mahub kuni kolme suurema tampooni jagu verd. Eemaldamiseks leia anum sabakese kaudu, kasutades samal ajal oma kõhulihaseid, et OrganiCup`i allapoole tõmmata, kuni saad põhjast kinni võtta. Näpista põhja, et vaakum eemaldada ning libista OrganiCup välja, liigutades seda ühelt poolt teisele. Ära kindlasti tõmba anumat välja nii, et vaakum ei ole eemaldatud! Tühjenda anum tualetipotti ning loputa jooksva vee all. Ära unusta puhastada ka anuma õhuauke. Aseta anum paika tagasi. Kui Sul ei ole jooksvale veele ligipääsu, siis võida kasutada OrganiWipe`e või tualettpaberit, et see puhastada ning pese siis, kui järgmine kord kraanile ligi pääsed. Kui oled anuma puhastanud, võid ta tagasi paika asetada, toimides ülalolevate juhiste järgi. Kui Su menstruatsioon on selleks korraks lõppenud, siis hoia anumat 3-5 minutit keevas vees ning hoiusta OrganiCup puuvillases kotikeses kuni järgmise korrani.

Hoiatus!

 • Ära hoia menstruaalanumat tupes korraga üle 12. tunni! Puhasta korralikult enne igat kasutuskorda. Ära kindlasti tõmba anumat välja nii, et vaakum ei ole eemaldatud!

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Menstruaalanum OrganiCup suurus A

Menstruaalanum OrganiCup suurus A

22
49 € /tk

22,49 €/tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0