0
Kondoomid Durex Pleasuremax 12 tk

Kondoomid Durex Pleasuremax 12tk

8
55 € /tk

10,69€

0,71 €/tk

Pakkumine kehtib 14.04.2021. kuni 17.05.2021.

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Hiina

 • Kaubamärk

  Durex

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser, www.rb.com, +371 6732 0956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  12 tk

Toote kirjeldus

 • Durex Pleasuremax kondoomid võivad kindlustada stimulatsiooni Sulle ja Sinu partnerile. Spetsiaalne kujuga kondoomil on ribid ja täpid. Ribid asuvad kondoomi alumisel poolel, et stimuleerida kliitorit. Spetsiaalne viis, kuidas me oma kondoome teeme, tähendab, et nad lõhnavad paremini ja puuduvad häirivad tegurid, seega saad lõdvestuda ja nautida. Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist.

Juhised

 • Durex kondoomide kasutamine: pange kondoom peenisele, enne kui see puudutab teist isikut. See aitab vältida rasedust ja suguhaigustesse nakatumise võimalust. Enne kasutamist kontrollide kondoomi ümbrisel olevat aegumiskuupäeva. Kui kondoomi ümbris on kahjustatud, visake see minema ja kasutage uut kahjustamata pakendist. Kondoomi ja tema rulli suund on näidatud pakendil logoga. Alati paigaldage kondoom rulliga väljaspool, nagu näidatud pakendil. Kondoomi paigaldamine: 1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega. 2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale. 3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni. 4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti. Kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. Õlipõhised libestid (vaseliin, beebiõli ja mõned pessaarid) ja mõned paiksed ravimid, mida kantakse peenisele või tuppe, võivad kondoome kahjustada .Anaalseksi jaoks kasutage lisa libestusainet (mitte kasutada Durex Tingling või Embrace) kondoomi välisel poolel. Kui kasutate esmalt kondoomi oraalseksiks, peaksite iga järgneva seksitüübi jaoks kasutama uut kondoomi.

Hoiatus!

 • Palun lugege hoolikalt juhendeid, mis on trükitud pakendi siseküljele, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Durex Performax Intense libestusaine võib tekitada löövet, ärritust, põletust või sügelust. Vältida silma sattumist, pärast kasutamist pesta käed. Kui teil tekib ärritus, lõpetage kasutamine. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage neid kondoome, kui teil või teie partneril on põletikuline või vigastatud nahk. Kui teil või teie partneril tekivad nende kondoomide kasutamise ajal hingamisraskused või huuled muutuvad siniseks, lõpetage viivitamatult nende kasutamine ja kutsuge arst. LÕPETAGE KASUTAMINE: kui tunnete ebamugavust või ärritust nende kondoomide kasutamise ajal või kui teil või teie partneril tekivad hingamisraskused või huuled lähevad siniseks. Pidage nõu arsti või apteekriga: kui te kasutate paikseid ravimeid, mida kantakse peenisele või tuppe; ärritus/ebamugavus püsib pärast kasutamis; te ei ole kindel, kas olete allergiline lateksi suhtes; kondoom lekib või puruneb kasutamise ajal (tehke seda nii kiiresti kui võimalik ja 72 tunni jooksul); teil või teie partneril tekivad hingamisraskused või huuled muutuvad siniseks.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Kondoomid Durex Pleasuremax 12 tk

Kondoomid Durex Pleasuremax 12 tk

8
55 €/tk
10,69€

0,71 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Intiimpesugeel Softstar kummeli 300ml

  Intiimpesugeel Softstar kummeli 300ml

  1
  85 €/tk

  6,17 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Intiimpesuvedelik Lactacyd 200 ml

  Intiimpesuvedelik Lactacyd 200 ml

  5
  99 €/tk

  29,95 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Rulldeodorant Nivea Power 50ml

  Rulldeodorant Nivea Power 50ml

  2
  25 €/tk
  3,75€

  45,00 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Rulldeodorant Fa men invisible 50ml

  Rulldeodorant Fa men invisible 50ml

  3
  49 €/tk

  69,80 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pulkdeodorant Old Spice Bearglove 50ml

  Pulkdeodorant Old Spice Bearglove 50ml

  2
  89 €/tk
  3,89€

  57,80 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pulkdeodorant Old Spice original men 50ml

  Pulkdeodorant Old Spice original men 50ml

  3
  89 €/tk

  77,80 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Ühekordsed raseerijad Bic comfort 2tk

  Ühekordsed raseerijad Bic comfort 2tk

  2
  05 €/tk

  0,41 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Raseerimisvaht Gillette Sensitive 300ml

  Raseerimisvaht Gillette Sensitive 300ml

  3
  29 €/tk

  10,97 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Plaaster Medrull Aloe vera N20

  Plaaster Medrull Aloe vera N20

  1
  65 €/tk

  0,08 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR