Soodustused Benu apteekides Sinu Rimi kliendikaardiga

Kogu igalt ostult 3% Rimi raha

Ostes Benu Apteegist kogud ostusummalt 3% Rimi raha (v.a retsepti-ja käsimüügiravimite, kampaaniatoodete ning kinkekaartide ostu puhul).

Teenitud Rimi raha saad juba kasutada Rimi kauplustes üle Eesti.

Pane tähele - Sinu Rimi kaart ja Benu kliendikaart koos ei kehti!

 

Kampaanias olevad tooted:

 1. Essentiale forte N caps 300mg N30
  Käsimüügiravim. Toimeaine: essentsiaalsed fosfolipiidid. Näidustus: maksa toksilis-toitumusliku kahjustuse toetusravi. Kroonilise hepatiidi toetusravi.
  Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

  Allahindlus -40%
  Tavahind 7,87 €
  Soodushind 4,72 €
   
 2. Easypeel kooriv jalamask 1 paar
  EasyPeel kooriv jalamask on spetsiaalne toode paksenud tallanaha mugavaks ja efektiivseks koorimiseks kodus. Jalamask on puuviljahapete ja allantoiiniga. Puuviljahapped toimivad efektiivselt, kuid ei kuivata ülemääraselt nahka. Allantoiin aitab suurenendada naharakkude vee sisaldust, mis muudab naha pehmemaks ja elastsemaks.

  Allahindlus -50%
  Tavahind 15,79€
  Soodushind 7,99€
  Pakkumine kehtib Rimi kaardiga
   
 3. Free active putukatõrjevahend aerosool 50ml
  Free active putukatõrjevahend sprei 100ml
  Free putukatõrjevahend aerosool 150ml
  Free putukatõrjevahend aerosool 75ml
  Free putukatõrjevahendid on efektiivsed, kauakestva toimega ja ilma lõhnata tooted, mida saab kasutada kõikidel inimestel vanuses 0 kuni 100+. Toimeaeg kuni 8 h. Kasutage putukatõrjevahendit alati ohutult ning lugege enne kasutamist teave alati läbi.

  Pakkumine 1=2 (ostes 1 toote, saad teise tasuta!)
Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.